Mēs apvienojam Latvijas glempingus vienuviet. Ja tev ir savs glempings, pievienojies!
Biežāk uzdotie jautājumi
Šis vārds pēdējā laikā kļūst arvien populārāks. Īsi sakot, tas ir kempings ar glanci - glempings. Kempinga smukais brālis. Mūsdienīgs, labiekārtots un mājīgs namiņš dabā. Glempingu profils ir plašs: teltis, namiņi kokos, namiņi kalnā, namiņi mežā un pat kupoli, kas karājas kokos. Jā, kreativitāte ir neierobežota šajā jomā, tādēļ noteikti izdosies atrast kaut ko arī savai gaumei.
Kopumā ir 2 iespējas: 1. Veikt rezervāciju, izmantojot populāros naktsmītņu rezervāciju servisus AirBnb vai Booking 2. Nosūtīt pieprasījumu, ielādējot rezervāciju kalendāru un nosūtot ziņu saimniekam. Taču esiet vērīgi, šī metode nenodrošina rezervāciju, bet gan nosūta pieprasījumu glempinga īpašniekam, kurš ar Jums sazināsies cik ātri vien iespējams, lai apstiprinātu vai noraidītu konkrēto pieprasījumu.
Mums patiess prieks, ka vēlies pievienoties! :) Aizpildi formu, kas pieejama sadaļā 'Pievienot' vai sūti savu pieprasījumu uz info@glempingi.lv, un mēs ar Tevi noteikti sazināsimies.
Nē, šī opcija Tev nodrošinās ērtu pieprasījuma e-pasta nosūtīšanu glempinga īpašniekam, kurš pēc tam konkrēto pieprasījumu apstiprinās vai noraidīs. Tūlītēju rezervāciju veikšanai iesakām izmantot rezervāciju servisus AirBnb vai Booking.com, ja tie ir pieejami vēlamajam glempingam. Ja tomēr šo opciju nav, droši, nosūti pieprasījumu caur mūsu mājaslapu un glempinga īpašnieks ar Tevi noteikti sazināsies!