Mēs apvienojam Latvijas glempingus vienuviet. Ja tev ir savs glempings, pievienojies!

Glempings DiDille

Drusti, Raunas novads (Vidzeme)

Sākot no 95 EUR

Sūtīt pieprasījumu

4 Viesi   2 Gultas

Glempingā DiDille jūs varat izbaudīt visas ērtības dabas vidū. Tajā ir divas pilnībā labiekārtotas kupolveida teltis, kurās jūs varat mierpilni izbaudīt Vidzemes augstienes dabu visos gadalaikos. Vienlaikus mēs esam parūpējušies par nepieciešamākajām ērtībām tajās, lai jūsu atpūtu padarītu vēl patīkamāku. Katrā no kupoliem var uzturēties 4 cilvēki. Unikālais Ezera kupols atrodas Draudzesskolas ezerā uz pontona terases. Jūs varat gulēt gultā un pa plašo logu skatīties putnus ezerā vai pa jumta logu zvaigznes debesīs. No terases ir iespējams makšķerēt vai mesties atsvaidzinošā peldē. 

Bērzu kupols atrodas nelielā uzkalniņā bērzu birzī blakus ezeram. Arī no tā paveras brīniškīgs skats uz apkārtni, ezeru un debesīm. Katram kupolam tieši blakus atrodas privāts spa kubls ar hidromasāžas funkciju, kuru jums nebūs jādala ar citiem viesiem. Kupoli ir aprīkoti ar visām nepieciešamākajām ērtībām - privātu WC, dušu, karsto/auksto ūdeni, virtuves zonu ar piedrumiem, kamīnu, siltumssūkni/kondicionieri, bezmaksas WiFi. 

Pie katra no kupoliem var piebraukt ar automašīnu. Visiem ir iespējams izmantot ezeru, makšķerēt, par nelielu papildus samaksu noīrēt SUP dēļus, airu laivu, velosipēdus. 

Ierašanās ir no 16:00, izrakstīšanās līdz 12:00. Drustu centrs ar veikaliem atrodas tikai 2 km attālumā. 

  • Bērniem pieejams
  • Pieejama visa māja
  • Bezmaksas autostāvvieta
  • Pieejams WiFi
  • Virtuve
  • Duša
  • Kondicionieris
Papildus ērtības
Baļļa Kamīns Piknika vieta SUP dēļi Laivas Velosipēdi Makšķerēšana Ezers
Citas cenas
Airu laiva 15 EUR
SUP dēlis 15 EUR
Velosipēds 15 EUR
Hidromasāžas kubls 80 EUR

Kontakti
Iespēja sazināties ar īpašnieku pirms pieprasījuma sūtīšanas
Nosūtīt ziņu